Фотелја 112х112х66 см

1,055.00 ден1,355.00 ден (-22%)

На залиха

Фотеља за возрасни.
Димензии: 112х112х66 см

Категорија: Таг:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти