Фудбал фотелја 114х112х66 см

1,000.00 ден1,350.00 ден (-26%)

На залиха

Фотеља во облик на фудбал, наменета за уживање и релаксација на деца и возрасни.
Димензии: 114х112х66 cm

Категории: , Тагови: ,

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти