Фудбалски Гол цврст и издржлив погоден за внатре и надвор

2,499.00 ден2,999.00 ден (-17%)

На залиха

Фудбалски гол цврст и издржлив погоден за внатре и надвор. Фудбалскиот гол е одличен за учење на основите на фудбалот, истовремено подобрувајќи ги моторните способности, координацијата и социјалните вештини на вашето дете. Помага за да се усовршуваат фудбалски вештини и нуди повеќечасовна забава.

Категорија:

Карактеристики:

– Погоден за деца над 3 години

– Робустен и издржлив. Не ‘рѓосува ако остане на отворено.

– Може да се користи внатре и надвор.

– Опција за полнење на основата со вода или песок за да се обезбеди целосна стабилност.

– Овој фудбалски гол е погоден за употреба во вашата градина и може да се користи на која било површина.

– Мерки на производот: 55 x Ширина x 100 Должина x 75 Висина cm

– Долу пластика се произведува со суровини и бои кои се безопасни за здравјето.

– Тежина: 4,7 кг

– Димензии на кутијата: 89,5 х 57 х 15,5 см.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти