Голем лебед за 6 лица 429х330 см

12,387.00 ден12,790.00 ден (-3%)

На залиха

Голен душек во облик на лебед идеален за уживање во летните денови.
Наменет за 6 луѓе.
Димензии: 429х330 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти