Голема ајкула 203х102 см

625.00 ден999.00 ден (-37%)

На залиха

Голема гума во форма на ајкула која е мошне интересна за децата и детската игра за време на летниот одмор.

Димензии: 203х102 cm.

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти