Гума бебешка со заштита од сонце 81х66 см

675.00 ден899.00 ден (-25%)

На залиха

Гума за пливање наменета за бебиња и мали деца која е идеална за топлото време затоа што содржи штитник за сонце и со тоа го олеснува процесот на капење на Вашите деца за време на летните одмори.

Димензии: 81х66 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти