Гума голема 119 см, 12+ години

600.00 ден800.00 ден (-25%)

На залиха

Гума за пливање наменета за деца на возраст над 12 години која е идеална за топлото време во текот на летните одмори.
Димензии: 119 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти