Гума виножито 115 см

395.00 ден445.00 ден (-11%)

На залиха

Гума за пливање во облик на виножито.
Идеална за забава во вода во текот на топлите летни денови.
Димензии: 115 cm

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти