Гума во форма на слон за деца од 3 до 6 години

400.00 ден599.00 ден (-33%)

На залиха

Гума за пливање во форма на слон наменета за мали деца на возраст од 3 до 6 години која е идеална за топлото време и го олеснува процесот на капење на Вашите деца за време на летните одмори.
Димензија: 69х61 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти