Гумена топка со форми на овошје 46 см

199.00 ден249.00 ден (-20%)

На залиха

Гумена топка со форми на овошје јагода, портокал и киви за луди и незаборавни моменти поминати на плажа.
Димензии: 46 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти