Happy

300.00 ден400.00 ден (-25%)

На залиха

Разиграј го твојот лаптоп со овоа супер кул стикер пакување од 4 стикери со димензии:

Today : 6,2 x 6,6cm
Relax : 4,6 x 6,6cm
Vibes : 6,3 x 5,7cm
Sloth : 5,3 x 8,4 cm

 • Сјајна фолија
 • Материјал од висок квалитет
 • Лесно за аплицирање
 • Се аплицира на чиста и мазна површина
 • Долготрајно и водоотпорно
Категорија: Таг:

Спремно за испорака во 1 - 3 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: Decal
 • Продавница: Decal
 • Адреса: Антон Панов 1
  Скопје
  Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти