Хот-дог душек 190х109 см

875.00 ден1,075.00 ден (-19%)

На залиха

Гумен душек за деца и возрасни за уживање во летните денови.
Димензија: 190х109 см

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


 

Правилник за Испорака

Бесплатна испорака за нарачки над 1500 ден.

Информации за продавницата

  • Име на продавница: АНДРЕЈ КОМПАНИ
  • Продавница: Andrej Kompani
  • Адреса: Штип
    Северна Македонија
    2000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти