Iskra AF-32Q Фритеза на воздух

7,299.00 ден8,499.00 ден (-14%)

На залиха

Фритеза на топол воздух, припрема на јадења без зејтин, автоматско исклучување

SKU: AF-32Q Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 

• Фритеза на топол воздух

• Јачина: 1500W

• Моќност: 220V-240V~50/60Hz

• Капацитет на сад: 3.2 L

• Тајмер: do 60 min

• Термостат: 80-200°C

• Автоматско исклучување

• LED дисплеј

• Припрема на јадења без зејтин

• Димензии (mm): 320 x 320 x 355

• Нето тежина: 3,2 kg

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти