Iskra BR-11B6 Рачна правосмукалка

2,389.00 ден2,799.00 ден (-15%)

На залиха

Рачна правосмукалка, за усисување на суво ѓубре и на течности, висока усисна моќ , канистер со филтер што лесно се мие, 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)

SKU: BR-11B6 Категорија:

Карактеристики:

 

• 7,2 Ni-MH 6×1300 mAh јачина на батерија

• Висока усисна моќ

• Непрекината работа 16-16,5мин.

• Канистер со филтер што лесно се мие

• Капацитет на канистерот( 400ml за прашина и 40ml за течности)

• Индикатор за полнење

• Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz

• 35 W јачина на мотор

• За усисување на суво ѓубре и на течности

• 3 додатоци за чистење на потешко достапни места (краток додаток, додаток со четка и додаток за течности)

• Максимален вакум: ≥1.5Kpa

• Бучност: 76dB

• Нето тежина: 0,78kg

• Бруто тежина: 1,3 kg

• Димензии на кутијата: 400mm (Д) x 130mm (Ш) x 144mm (В)

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти