Iskra CM 108 Кафемат за филтер кафе

1,389.00 ден1,899.00 ден (-27%)

На залиха

Кафемат за филтер кафе , филтер што може да се мие , лесен за употреба

SKU: CM 108 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz

• Моќност: 800 W

• резервоар за вода: 1.25l

• Грејач за складирање на топлина

• кафе филтер за перење што може да се мие

• Обележување на нивото на водата

• Стаклена чашка за кафе

• До 10 шолји кафе

• Лесен за употреба

• Димензии на пакувањето (во милиметри): 244 (Д) x 200 (Ш) x 323 (V)

• Нето тежина: 0,96 кг

• Бруто тежина: 1,04 кг

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти