Iskra IDF-003P Вентилатор за на маса

1,299.00 ден1,430.00 ден (-9%)

Нема на залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: DF-003 Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240V ~ 50Hz
 • Mоќност: 35W
 • Тип: столен
 • Дијаметар: Ø 34см
 • Функција на осцилација
 • 3 брзини
 • Висина: 30см
 • Должина на кабелот: 1,6м
 • Димензии на пакувањето (во мм): 345 (L) x 175 (W) x 375 (H)
 • Нето тежина: 1,2 кг
 • Бруто тежина: 1,7 кг
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти