Iskra GKS1561S Дигитална кујнска вага

899.00 ден1,299.00 ден (-31%)

Нема на залиха

Дигитална Кујнска Вага.
Грам/ Фунта/ Унца/ Милилитар/ TARE функција
Контролна плоча на допир, LED светло

SKU: GKS1561S Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Максимално оптоварување: 10kg

• Прецизност: 1g

• 4mm дебело калено стакло

• Контролна плоча на допир

• LED светло

• Копче за менување единици

• Грам

• Паунд

• Унца

• Милилитар

• TARE функција

• Автоматско исклучување

• Гумирани ногарки

• Индикатор за преоптоварување и празна батерија

• Напојување: 2x3V CR2032

• Големина: 230 x 160mm

• Нето маса: 0,6kg

• Бруто маса: 0,7kg

• Димензии на кутија (во mm): 168(Д) x 30(Ш) x 240(В)

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти