ISKRA IDL-BL01GSP Блендер Семи профи

2,990.00 ден3,490.00 ден (-14%)

Нема на залиха

Блендер со функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање, отстранлива пластична чаша од 1,5l, нож и куќиште од нерѓосувачки челик, лесен за употреба и чистење

SKU: DL-BL01GS Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Волтажа: 220-230V~50/60Hz
 • Јачина: 500W
 • Oтстранлива пластична чаша од 1,5l
 • Две брзини на блендирање
 • Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
 • Мерица од 50ml
 • Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
 • Простор за складирање на кабелот за напојување
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Димензии на кутија: 354(Д) x 194(Ш) x 288(В)
 • Нето тежина: 4,05 kg
 • Бруто тежина: 4,73 kg
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти