Iskra DL-BL03PP-GY/BL Блендер

1,799.00 ден2,299.00 ден (-22%)

Нема на залиха

Блендер со функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање, отстранлива пластична чаша од 1,5l, нож и куќиште од нерѓосувачки челик, лесен за употреба и чистење.

SKU: DL-BL03PP-GY/BL Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Волтажа :220-230V~50/60Hz
 • Јачина: 300W
 • Отстранлива пластична чаша од 1,5l
 • Две брзини на блендирање
 • Функција на пулсирање за кратки циклуси на блендирање
 • Мерица од 50ml
 • Нож и куќиште од нерѓосувачки челик
 • Простор за складирање на кабелот за напојување
 • Лесен за употреба
 • Лесен за чистење
 • Димензии на кутија: 231(Д) x 191(Ш) x 415(В)
 • Нето тежина: 4,05 kg
 • Бруто тежина: 4,73 kg
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти