Iskra DT2100 Електричен тример за трева

1,499.00 ден1,899.00 ден (-21%)

На залиха

Електричен тример за трева , Должина на кабелот 35 см , 12.500 вртежи во минута,

Карактеристики:

 

• Напон: 230V-240V ~ 50Hz

• моќност: 250W

• Брзина во празно: 12.500 вртежи во минута

• Дијаметар за сечење: Ø 220 mm

• Должина на кабелот: 35 см

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти