Iskra FD-40M Стоечки метален вентилатор

3,999.00 ден4,500.00 ден (-11%)

Нема на залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија.
Моќен само-стоечки вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: FD-40M Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Јачина: 50w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 40cm
 • Функција на нишање: 75 степени
 • Подесување на наклон: 15 степени
 • 3 брзини
 • 4 крилна перка
 • Заштита од прегревање
 • Гумирано подножје на ногалката
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Подесување на висина: 90-125m
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти