Iskra IFD-45MCP Дизајнерски вентилатор

5,999.00 ден6,850.00 ден (-12%)

На залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија. Моќен дизајнерски вентилатор со модерен дизајн, дрвени ногарки и алуминиумски перки, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: FD-45MC Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 • Моќност: 50 W
 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Тип: стоење
 • Дијаметар: Ø 45 см
 • Функција за замав: 75 степени
 • Прилагодливо навалување: 15 степени
 • 3 поставки за брзина
 • Заштита од прегревање
 • 5-крилна алуминиумска перка
 • Метална конструкција
 • 3 стабилни нозе во форма на дрво
 • Гумени подносни потпирачи за под лизгање
 • Прилагодлива висина: 125-140см
 • Должина на кабелот: 1,5 m
 • Димензии на пакувањето (во мм): 520 (L) x 170 (W) x 640 (H)
 • Нето тежина: 6,2 кг
 • Бруто тежина: 6,7 кг
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти