Iskra FP-1601S Стоечки вентилатор

5,999.00 ден6,999.00 ден (-14%)

Нема на залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулирачки воздух во вашата просторија, збогатен со водена прашина. Моќен со прекрасен дизајн вентилатор со распрскувач, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: FP-1601S Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 • Јачина: 75w
 • Напон: 220-240v~50/60Hz
 • Дијаметар: Ø 40cm
 • Функција на нишање: 75 степени
 • Подесување на наклон: 15 степени
 • 3 брзини
 • 3 крилна перка
 • Часовник: до 7,5h
 • Далечинско управување
 • Функција за распрскување вода
 • Заштита од прегревање
 • Гумирано подножје на ногалката
 • Должина на кабел: 1,5m

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти