ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина

999.00 ден1,299.00 ден (-23%)

На залиха

Дијагностичка вага за телесна тежина, калено стакло, анализа на биоелектричната импеданса, уклучување на допир
и автоматско исклучување

SKU: GBS1530-GR Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Дијагностички баланс

• БИА – анализа на биоелектричната импеданса

• максимално оптоварување: 150 кг

• Точност: 100 гр

• Калено стакло со дебелина од 5 мм

• LCD осветлување

• копче за преклопни единици: • килограм • Паунд

• Тач вклучување

• автоматско исклучување

• Гумени ногарки

• Индикатор за преоптоварување и празна батерија

• Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)

• Димензија: 300×300 мм

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти