Iskra IHB 01 SP Рачен стапен блендер

1,555.00 ден1,999.00 ден (-22%)

На залиха

Рачен стапен блендер, одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни.
Идеален за подготовка на бебешки каши и за секаков вид на смути.

SKU: HB 01 S Категорија: Таг:

Карактеристики:

 • 2 брзини, 200 W max.
 • Нож од нерѓосувачки челик
 • Ергономски дизајн
 • Димензии (mm): 400 x 103 x 103
 • Нето тежина: 0,65 kg
 • Бруто тежина: 0,86 kg
 • Jaчина 200 вати INOX
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти