Iskra IHB 01P СЕТ Рачен стапен блендер-пасатор

1,695.00 ден2,100.00 ден (-19%)

На залиха

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

Сет 3 во 1: Пасатор, Маталка, Сецко

SKU: Iskra HB 01 СЕТ Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz
 • Моќност: 200 W (макс)
 • Поставување брзина: 2 прилагодувања
 • Ножеви од нерѓосувачки челик
 • Материјал: пластика
 • Ергономска форма
 • Додатоци:
 • Сад: 800 ml
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти