Iskra IHB 02 SP рачен стапен блендер

1,395.00 ден1,795.00 ден (-22%)

На залиха

Рачен стапен блендер, одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола при приготвка на храна.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

SKU: HB 02 S Категорија: Таг:

Карактеристики:

 • Моќност: 400W (максимално)
 • Напон: 220-240v -50/60 Hz
 • 2 брзини на прилагодување
 • Нерѓосувачки челик копје
 • Сечила од нерѓосувачки челик
 • Егргономична форма
 • Сад за мерење 800ml
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти