Iskra IHB 08P Рачен стапен блендер-пасатор

1,699.00 ден2,099.00 ден (-19%)

На залиха

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

SKU: HB 08 Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz;
 • Моќност: 400 W (макс.);
 • Подесување на брзина: 2 нивоа;
 • Ножеви од нерѓосувачки челик;
 • Пластична рачка;
 • Ергономски дизајн
 • Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145;
 • Нето / бруто тежина: 0,85 / 1 кг;
 • Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, сад: 800 ml;
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти