Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

13,899.00 ден17,999.00 ден (-23%)

На залиха

Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA.
Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија за заштита и штедење,
ќе ви овозможи, професионален финиш на вашиот тревник, по достапна цена!

Карактеристики:

 

• Волумен на моторот: 127,1 cm3

• Тип на моторот: ЧЕТИРИ ТАКТЕН мотор

• Режим на возење: на притискање

• моќност: 2,0 kW

• Капацитет на резервоарот за гориво: 1.0L

• Прилагодлива висина на сечење 7 позиции: 25-70 mm

• Максимална ширина на сечењето: 410 mm

• Обем на корпа за трева: 40L

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти