Iskra HP-MT01 Мултифунционален пекач

3,999.00 ден4,999.00 ден (-20%)

На залиха

Мултифункционален пекач со 8 различни начини за подготовка на храна, погоден за затоплување, вриење, парно готвење, бавно готвење, печење, печење на печење, печење и пржење.

SKU: HP-MT01 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Напон: 220-240 V ~ 50/60 Hz

• Моќност на котелот: 1400 W

• Волумен: 5 L

• Индикатор за статус на греење: Да

• Рачки за носење: Да

• Тежина: 4,25 кг

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти