Iskra IHY 1302P Блендер (Smoothie maker)

1,555.00 ден1,995.00 ден (-22%)

Smoothie Maker e oдличен, лесен, пренослив и практичен, се одликува со преносен сад (чаша) со отвор за пиење, ефикасно сечило од нерѓосувачки челик, многу едноставен за упрвавување и чистење

Исчисти
SKU: HY 1302 Категорија: Таг:

Карактеристики:

 • Моќност: 200-300W
 • Напон: 220-240v -50/60 Hz
 • Зафатнина на садот: 0,6л
 • Преносен сад со отвор за пиење
 • Ефикасно сечило од нерѓосувачки челик
 • Едноставно управување и чистење
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, зелена, црна

Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти