Iskra IDL08P Turbo & Timer Конвекторска греалка

2,395.00 ден2,795.00 ден (-14%)

На залиха

Turbo & Timer Конвекторска греалка со автоматско зачувување на топлина , термичка заштита – термостат, рачки за носење, часовник

SKU: IDL08P Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Моќност: 1700-2000W
 • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
 • Самостоен
 • Автоматско зачувување на топлина
 • Термичка заштита • термостат
 • Индикатор за состојба
 • Рачки за носење
 • Часовник
 • Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
 • Тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Бруто тежина: 3,8 kg
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти