Iskra IFH 03P Калорифер

999.00 ден1,399.00 ден (-29%)

На залиха

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одликува со три функции кои го испуштаат ладен, топол и жежок воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување.
Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

SKU: IFH 03P Категорија: Таг:

Карактеристики:

Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 2000W
моќ 1: 1000W / моќ 2: 2000W
3 функции на дување: ладно, топло, жешко
Заштита од топлина: автоматски
Безбедност: заштита од прегревање / заштита од превртување
Автоматско зачувување на топлина
Термостат: Да
2 начини на подесување:стоечки и лежечки
24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти