Iskra IFH01AKTP Калорифер

999.00 ден1,399.00 ден (-29%)

На залиха

Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. Се одликува со три функции кои го испуштаат ладен, топол и жежок воздух. Калориферот е способен за автоматско одржување на температурата, а заради сигурност, тоа е обезбедено со заштита од прегревање и заштита од преоптоварување. Термостатот овозможува контрола и информации за моменталната температура и работата на разменувачот на топлина.

SKU: IFH01AKTP Категорија: Таг:

Карактеристики:

Напон: 220V-240V~50/60Hz
Моќност: 1800W-2000W
2 јачини: 1000W – 2000W
3 функции на дување:ладно, топло, жешко
Функција за одржување на топлина
Заштита од превртување
Заштита од загревање
Термостат
Индикатор
Должина на кабел: 1,5m
Димензии на кутија (mm): 220 (Д) x 145 (Ш) x 270 (В)
Нето тежина: 0,9 kg
Бруто тежина: 1,2 kg
24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти