Iskra IHH-09P Халогена греалка

1,999.00 ден2,499.00 ден (-20%)

На залиха

Халогена греалката работи со моќност од 1600 W и нуди можност за греење помеѓу четири грејни сили. Се состои од четири моќни греачи и нуди широк спектар на флуктуации. Се карактеризира со повторувачка функција на осцилација и куќиште отпорно на топлина. Исто така обезбедува посебна заштита од преоптоварување.

SKU: IHH-09P Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

Напон: 220V – 240V ~ 50 / 60Hz
Моќност: 1400W – 1600W
4 греачи (можност да се вклучи секој греач посебно)
Функција за повторлива ротација
Должина на кабел: 1,5м
Димензии:  350 x 165 x 565mm
Тежина: 1кг
24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти