Iskra IPN 2500P 2,5kW Електрична панелка

3,999.00 ден4,999.00 ден (-20%)

На залиха

Електрична панелка со можност за монтажа на ѕид, термичка заштита – термостат, индикатор за статус

SKU: IPN 2500P Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Моќност: 2500W
 • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
 • Самостоен со можност за монтажа на ѕид
 • функција на чување на топлина
 • термичка заштита
 • термостат
 • Индикатор за статус
 • Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V)
 • Тежина на апаратот: 2,5 кг
 • Бруто тежина: 2.9 kg
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти