Iskra IX-DR39 X-cross Батериска штрафилица дупчалка

1,990.00 ден2,699.00 ден (-26%)

На залиха

АЛАТОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА
• Напон: 20V
• Вртежи во празно:
-1.Ниво: 0-400 min-1
-2.Ниво: 0-1400 min-1
• Степен на вртежен момент: 20+1
• Вртежен момен: 27 Nm
• LED светилка
• Мека гумена рачка
• Самозатезна глава : Ø 10 mm (max)
• Капацитет на дупчење:
-20 mm (дрво)
-10 mm (метал)
• Димензии на пакување(во mm): 226 (Д) x 88 (Ш) x 220(В)
• Нето тежина: ? kg
• Бруто тежина: ? kg

2 години гаранција

Категорија:

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти