Iskra IKL1808P електричен бокал

1,199.00 ден1,399.00 ден (-14%)

На залиха

Бокал со куќиште од нерѓосувачки челик, филтер за вода и волумен од 2l.

Карактеристики:

 • Напон: 220-240 V ~ 50 / 60 Hz
 • Влезна моќност: 1800 W (max)
 • Волумен: 2.0 L
 • Куќиште од нерѓосувачки челик
 • Прекинувач за отворање на капакот
 • Скриен грејач
 • Филтер за вода
 • Вклучување и исклучување
 • Индикатор за статус
 • Подвижна 360 ° врска
 • Троен безбедносен систем:
 • Заштита од прегревање
 • Aвтоматски исклучување при отстранување од базата
 • Aвтоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење
 • Димензии на пакувањето (v mm): 185 (D) x 185 (W) x 235 (V)
 • Нето тежина: 0,96 кг
 • Бруто тежина: 1,04 кг
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти