Iskra KP-618 Конвекционен ростер

3,499.00 ден3,789.00 ден (-8%)

На залиха

Конвекционен ростер за готвење здрава храна. Додатоци ниска и висока мрежа за печење.

SKU: KP-618 Категорија: Таг:

Карактеристики:

 

• Напон: 220-240V~50/60Hz

• Моќност: 1200W-1400W (max)

• Подесување тајмер (од 1 мин. до 60 мин.)

• Подесување температура (од 60°C до 250°C)

• Халогена лампа со вентилатор

• Индикатор за вклучено (црвено) и за греење (зелено)

• Стаклен капак и сад со капацитет 12 L

• Димензии пакување (mm): 362 (D) x 362 (Š) x 235 (V)

• Нето тежина: 7 kg

• Бруто тежина: 7,5 kg

• Додатоци:

– ниска мрежа за печење

– висока мрежа за печење

– рачка за капак

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти