Iskra IMG-2 BLP мини тостер

990.00 ден1,299.00 ден (-24%)

Мини тостер , нелепливи плочки со квалитетно изолирана горна површина за заштита од висока температура

Исчисти
SKU: MG-2 Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Моќност: 800W
 • Нелепливи плочки
 • Светлосен индикатор
 • Изолирана горна површина за заштита од висока температура
 • Боја: црна или бела
 • 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, црна

Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти