Iskra MR 700 Тример со додатоци

1,189.00 ден1,499.00 ден (-21%)

На залиха

Тример со додатоци за обликување фризура, отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши

SKU: MR 700 Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

• Напон: 1.2V,

• Моќност: 2W,

• Додатоци,

• Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши

• Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна

• Не ја иритира кожата

• Li-ion Батерија, со стандарден полнач

• База за чување на додатоците

• Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти