Iskra QR PET2506 – Машинка за миленичиња

1,999.00 ден2,200.00 ден (-9%)

Во топлите денови, олеснете му на вашето милениче со потскратување на влакната од крзното.Оваа машинка за шишање, и потстрижување, овозможува работа во тивок режим, за да не го вознемирува миленичето.

Сечивата се од хигиенски не’рѓосувачки челик, кој не ја иритираат кожата, и го отсекува влакното со претцизност и острина.Има 4 додатни чешли со различна големина, наменети за секој тип на крзно со различна должина.Доаѓа во куфер од полу-тврда пластика во кој се складира, и повеќе додатоци.

Исчисти

Карактеристики:

• Моќност и напон – 12W , 220-240 V ~ 50 Hz

• Лесна и тивка

• 4 Додатни чешли

• Додатоци – ножици, самочистечка четка, чешел за порамнување, турпија за нокти

• Додатоци за оддржување – Пластичен куфер, масло за сечива, четка за чистење сечива, заштитник на сечива

• Достапно во сина, зелена и портокалова боја

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

Сина, Портокалова, Зелена

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти