Iskra QR8918 Машинка за шишање

1,499.00 ден1,899.00 ден (-21%)

8 на залиха

Машинка за шишање, потстрижување, обликување, трим и оддржување на коса и брада. За лесно постигнување на посакуваниот изглед, со салонски финиш! За сите типови коса и брада.
Моќна, тивка, ергономично обликувана, со модерен дизајн, машинка, која гарантира квалитет и издржливост во сите услови!

Исчисти

Карактеристики:

 

• Работи на кабел

• Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz,

• Моќност: 12 W,

• 2 променливи брзини,

• Сечива од не’рѓосувачки челик

• Подесување на сечивата,

• 4 додатни адаптер-чешли за постигнување различни должини и форми,

• Вклучени ножички и чешел во пакувањето

• Вклучено масло за подмачкување и четкица за чистење во пакувањето,

• Вклучен заштитник за сечивата, кој се става после употреба,

• Долг кабел со гајка за закачување

• Ергономично обликувана за стабилен фат

• Достапна во црна и бела боја

• 12 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти