Iskra RFC 1306 Батериски апарат за шишање и бричење

1,499.00 ден1,890.00 ден (-21%)

Батериски апарат за шишање и бричење, 3 во едно – за коса, брада и тело

Исчисти

Карактеристики:

 

• Напон: 100-240V ~ 50 / 60Hz,

• Моќност: 5W,

• 3 во едно – за коса, брада и тело

• Прилагодлива должина на сечилата со регулатор,

• 2 чешли за потстрижување ,

• Индикатор за полнење,

• Литиум-јонска батерија на полнење,

• погоден за влажна употреба,

• може да работи и на кабел и на батерија,

• достапен во достапен во црно сива и црно сина боја

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

црно сина, црно сива

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти