Iskra RH-1803AM-1 Фен за сушење коса

1,289.00 ден1,599.00 ден (-19%)

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева(Black – Pink) и црна(Black) боја , долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Исчисти
SKU: RH-1803AM-1 Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 

• Напон: 230V~50Hz,

• Моќност: 2000W,

• 2 променливи брзини,

• Копче за дување ладно,

• Генератор на негативни јони,

• Лесен и Тивок

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

Црна, Розево црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти