Iskra RH-1818-1 Фен за сушење коса

999.00 ден1,399.00 ден (-29%)

Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. достапен во црна боја, долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика.

Исчисти
SKU: RH-1818-1 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Моќност: 1200W,

• 2 променливи брзини,

• Рачка на преклопување,

• Компактен,

• Јамка за закачување,

• Лесен и тивок

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бела, црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти