Iskra RH-1827M-5 Фен за сушење коса

1,499.00 ден1,799.00 ден (-17%)

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во виолетова, црна и бронзена боја.
Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика.
Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

Исчисти
SKU: RH-1827M-5 Категорија: Тагови: , ,

Карактеристики:

 

• Напон: 230V~50Hz,

• Моќност: 2200W,

• 2 променливи брзини,

• 3 подесувања за температура

• Копче за дување ладно,

• Генератор на негативни јони,

• Лесен и Тивок

• 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Дополнителни Информации

Боја

бронзена, виолетова, црна

Информации за продавницата

  • Име на продавница: KRUSEL
  • Продавница: Krusel Online Store
  • Адреса: Скопје
    Северна Македонија
    1000
  • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти