Iskra IS1P Миксер

1,350.00 ден1,750.00 ден (-23%)

На залиха

Рачен миксер со пет брзини, силен, лесен и тивок.

SKU: S1 Категорија: Таг:

Карактеристики:

 • Рачен миксер Искра S1
 • Јачина 150-200 W
 • Пет брзини.
 • Силен, лесен и тивок.
 • Погоден за лева и десна рака
 • Ергономски дизајниран
 • Издржлива пластика
 • Намотување на кабелот кон апаратот
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти