Iskra IS1AP Миксер со сад

1,595.00 ден1,995.00 ден (-20%)

На залиха

Рачен миксер со сад, пет брзини, силен, лесен и тивок.

SKU: S1A Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • Рачен миксер Искра IS1AP
 • Јачина 200 W
 • Пет брзини.
 • Силен, лесен и тивок.
 • Погоден за лева и десна рака
 • Ергономски дизајниран
 • Издржлива пластика
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти