Iskra SF-001B Стоечки вентилатор

1,490.00 ден1,990.00 ден (-25%)

Нема на залиха

Разладете се и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија.
Моќен вентилатор со модерен дизајн, кој добро се вклопува во секој амбиент.

SKU: SF-001B Категорија: Тагови: ,

Карактеристики:

 • 43 cm дијаметар на корпата
 • 3 перки од 40 cm
 • 40 W моќен мотор
 • Напон 230-240 V ~ 50/60 HZ
 • 3 брзини, со индивидуални копчиња,
 • Подесувачка висина од 105 до 125 cm
 • 1,6 m долг кабел
 • 24 месеци гаранција

Спремно за испорака во 3-5 работни дена од Северна Македонија


Информации за продавницата

 • Име на продавница: KRUSEL
 • Продавница: Krusel Online Store
 • Адреса: Скопје
  Северна Македонија
  1000
 • Не е пронајдена ниедна оценка за производот

продукти